Duyurular

card-img

Anneler Günü

En kıymetlilerimiz olan tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun!

card-img

Bi Başka Zirve, TECH’22 yi Gururla Sunarız !

Mühendislik Zirve’si TECH’22 için geri sayım başladı. Farklı alanlarda birbirinden değerli katılımcılarımız ile 23-24 Mayıs tarihlerinde buluşuyoruz.

card-img

Tasarımcı Arıyoruz

Hem sosyal medya ekibimizin bir parçası olup çalışmalarımızı anlatmamıza destek vermek hem de gelişmiş bir portfolyo oluşturmak istiyorsan durma formu doldur, tanışalım!

card-img

Ekip Arkadaşları Arıyoruz!

Amet minim mollit non deserunt ullamco est sit aliqua dolor do amet sint. Velit officia consequat duis enim velit mollit. Amet minim mollit non deserunt ullamco

card-img

Aramıza katılabilirsin

Teknoloji Kulübü olarak, ekibimize yeni arkadaşlar almaya devam ediyoruz. Sen de bu ekibin içinde aktif olarak yer almak istiyorsan acele etmelisin! Formu doldurarak ekibimize katılabilirsin.

card-img

Mühendislik Zirvesi Yaklaşıyor!

Mühendislik sektöründe bulunan kurumları ve öğrencileri yılda bir kez bir araya getirerek, sektörün öncelikleri doğrultusunda mühendislerin yetiştirilmesi, bu alanda gerekli projelerin üretilmesi ve altyapı sağlanması.

card-img

Teknofest Başvuruları başladı

Üsküdar Üniversitesi Teknoloji Kulübü (technouskudar) olarak Teknofest yarışmasına katılmak isteyen gönüllü arkadaşlarımızı arıyoruz. Takımlarımızda yer almak istiyorsan bu formu doldurman yeterli.