Etkinlikler

card-img

MÜLAKAT TEKNİKLERİ

Teknoloji Kulübü olarak kendimizi geliştirebileceğimiz harika bir etkinlik ile karşınızdayız. Mülakat Teknikleri hakkında bilgi sahip olabileceğin harika bir eğitim düzenliyoruz!

card-img

Supporting Classes

Technology Club is inviting you to supporting classes for Java, C, Calculus, and Physics. We are going to help you with information about this topics within exercises.

card-img

IFTAR BREAK

As Technology Club and International & Erasmus Club, we would love to invite you for our Iftar Break. We are waiting for you all to our Iftar Break event.

card-img

SİBER SUÇLAR ve ARAŞTIRMASI

Teknoloji Kulübü ve Adli Bilimler ve Ceza Adaleti Kulübü olarak Siber Suçlar ve Araştırması hakkında bilgi sahibi olabileceğin harika bir etkinlik düzenliyoruz.

card-img

TECH POINT – YAPAY ZEKA

Teknoloji Kulübü olarak yepyeni bir seri ile karşınızdayız: Tech Point. Serimizin etkinliğinde Yapay Zeka hakkında bilgi sahip olabileceğin harika bir söyleşi düzenliyoruz!

card-img

POZİTİF DİL KULLANIMI ve YAŞAM BECERİLERİ

Teknoloji Kulübü olarak farklı konularda kazanımlar ve bilgi edinmek adına çeşitli semineler düzenliyoruz. Bu etkinliğimizde de pozitif dil Kullanımı ve yaşam becerileri eğitimi düzenliyoruz.

card-img

ÇANAKKALE GEZİSİ

Teknoloji Kulübü olarak farklı mekanlar keşfetmek, deneyimler elde etmek ve onlardan faydalanmak adına çeşitli geziler düzenliyoruz. Bu etkinliğimizde de Çanakkale'ye gidiyoruz.

card-img

TECH POINT – KUANTUM BİLGİSAYARLARI

Teknoloji Kulübü olarak yepyeni bir seri ile karşınızdayız: Tech Point. Serimizin ilk etkinliğinde Kuantum Bilgisayarları hakkında bilgi sahip olabileceğin harika bir söyleşi düzenliyoruz!

card-img

İLK YARDIM VE AFETLER TEKNOLOJİ VE E -TİCARET TÜKETİCİ HAKLARI

Teknoloji, AFAD, Eğitim ve Araştırma Kulüpleri olarak bizimle birlikte kendini geliştirebileceğin yepyeni bir etkinlikle daha karşındayız!