card-img

MÜLAKAT TEKNİKLERİ

Teknoloji Kulübü olarak kendimizi geliştirebileceğimiz harika bir etkinlik ile karşınızdayız. Mülakat Teknikleri hakkında bilgi sahip olabileceğin harika bir eğitim düzenliyoruz!

card-img

Supporting Classes

Technology Club is inviting you to supporting classes for Java, C, Calculus, and Physics. We are going to help you with information about this topics within exercises.

time

15:00

adress

Merkez A Blok 302

card-img

IFTAR BREAK

As Technology Club and International & Erasmus Club, we would love to invite you for our Iftar Break. We are waiting for you all to our Iftar Break event.

time

17:30

adress

Çarşı Yerleşke 308

card-img

SİBER SUÇLAR ve ARAŞTIRMASI

Teknoloji Kulübü ve Adli Bilimler ve Ceza Adaleti Kulübü olarak Siber Suçlar ve Araştırması hakkında bilgi sahibi olabileceğin harika bir etkinlik düzenliyoruz.

time

11:30

adress

Zoom

card-img

TECH POINT – YAPAY ZEKA

Teknoloji Kulübü olarak yepyeni bir seri ile karşınızdayız: Tech Point. Serimizin etkinliğinde Yapay Zeka hakkında bilgi sahip olabileceğin harika bir söyleşi düzenliyoruz!

time

20:00

adress

Zoom

card-img

POZİTİF DİL KULLANIMI ve YAŞAM BECERİLERİ

Teknoloji Kulübü olarak farklı konularda kazanımlar ve bilgi edinmek adına çeşitli semineler düzenliyoruz. Bu etkinliğimizde de pozitif dil Kullanımı ve yaşam becerileri eğitimi düzenliyoruz.

time

15:00

adress

Merkez A Blok 308

card-img

Veri Madenciliği

4N1K köşemizde Veri Madenciliği konusunu ele aldık. Merak ettiklerinizi sayfamızdan okuyabilir, diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

card-img

Google Dijital Atölye

4N1K köşemizde Google Dijital Atölye konusunu ele aldık. Merak ettiklerinizi sayfamızdan okuyabilir, diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

card-img

GPS Nedir?

Techbilgi serimizde çoğumuzun duyduğu ancak tam olarak bilgi sahibi olmadığı konulara açıklık getiriyoruz. GPS hakkında kapsül bilgiler burada. Keyifli okumalar...

card-img

Assembly Nedir?

Techbilgi serimizde çoğumuzun duyduğu ancak tam olarak bilgi sahibi olmadığı konulara açıklık getiriyoruz. Assembly hakkında kapsül bilgiler burada. Keyifli okumalar...

card-img

Cloudflare Nedir?

Techbilgi serimizde çoğumuzun duyduğu ancak tam olarak bilgi sahibi olmadığı konulara açıklık getiriyoruz. Cloudflare hakkında kapsül bilgiler burada. Keyifli okumalar...

card-img

RPA Nedir?

Techbilgi serimizde çoğumuzun duyduğu ancak tam olarak bilgi sahibi olmadığı konulara açıklık getiriyoruz. RPA hakkında kapsül bilgiler burada. Keyifli okumalar...

projelerimiz img

    instagram mail