Koordinatörlüklerimiz

card-img

Sponsorluk Koordinatörlüğü

Teknoloji Kulübü olarak, bizimle çalışarak kendini geliştirecek ekip arkadaşları arıyoruz. Sen de Sponsorluk Koordinatörlüğü ile bu dinamik ekibin bir parçası olmak ister misin?

card-img

Sosyal Medya Koordinatörlüğü

Teknoloji Kulübü olarak, bizimle çalışarak kendini geliştirecek ekip arkadaşları arıyoruz. Sen de Sosyal Medya Koordinatörlüğü ile bu dinamik ekibin bir parçası olmak ister misin?

card-img

Proje Koordinatörlüğü

Teknoloji Kulübü olarak, bizimle çalışarak kendini geliştirecek ekip arkadaşları arıyoruz. Sen de Proje Koordinatörlüğü ile bu dinamik ekibin bir parçası olmak ister misin?

card-img

Girişim Koordinatörlüğü

Teknoloji Kulübü olarak, bizimle çalışarak kendini geliştirecek ekip arkadaşları arıyoruz. Sen de Girişim Koordinatörlüğü ile bu dinamik ekibin bir parçası olmak ister misin?

card-img

Etkinlik Koordinatörlüğü

Teknoloji Kulübü olarak, bizimle çalışarak kendini geliştirecek ekip arkadaşları arıyoruz. Sen de Etkinlik Koordinatörlüğü ile bu dinamik ekibin bir parçası olmak ister misin?

card-img

Bilgi Teknolojileri Koordinatörlüğü

Teknoloji Kulübü olarak, bizimle çalışarak kendini geliştirecek ekip arkadaşları arıyoruz. Sen de Bilgi Teknolojileri Koordinatörlüğü ile bu dinamik ekibin bir parçası olmak ister misin?